Beany

Hrdě přiznáváme, že Beany je naše vlastní snowboardová značka pro děti. Sportu už se věnujeme nějaký ten pátek. A když se z nás začali stávat chlapi, kteří mají rodiny, začali jsme se orientovat v dětském vybavení. Stále častěji nás napadalo, že by to šlo udělat lépe. A i když jsme byli v našem hledání dětského snowboardového vybavení velice pečliví, nepodařilo se nám najít to, co jsme hledali.

A co uděláte, když se stane něco takového? Pokud jste tak houževnatí, oddaní své práci a svým dětem jako my, rozhodnete se dokázat to, co ještě nikdo před vámi.

Nejdřív bylo třeba shrnout základní požadavky. Chtěli jsme vybavení na hory stvořené na míru dětem. Ne zmenšené verze vybavení na snowboard pro dospělé. Veškeré komponenty musejí tedy být maximálně bezpečné, odolné a vyhovovat lehké postavě. Kombinovali jsme ty nejkvalitnější technologie tak dlouho, až jsme vyrobili sportovní vybavení, které konečně splňuje požadavky náročných rodičů.

Proto na našich stránkách najdete dětská vázání, dětské snowboardy i dětské snowboardové boty navržené podle našich dlouholetých zkušeností v oboru a vyrobené s ohledem na bezpečnost těch, na kterých vám záleží nejvíce. Beany vzniklo a chce pokračovat v tvorbě kvalitního zboží z lásky k dětem a ke sportu.

Kategorie

Vyberte
Barva
Určení
Druh zboží
14 produktů
|
Filtrováno

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se